Pościg ulicami Warszawy. Pasażerką była znana modelka z Hotelu Paradise. Kierowca pod wpływem alkoholu, narkotyków i z czynnymi zakazami prowadzenia pojazdów

We wczorajszym pościgu ulicami Warszawy, który odbywał się na Żwirki i Wigury, Wawelskiej i al. Niepodległości jako pasażerka brała udział znana modelka Julia S. z programu II edycji Hotelu Paradise.

Informację potwierdza w rozmowie z Warszawą w Pigułce Managerka modelki dodając, że „Julia jechała ze znajomym, kiedy ten zaczął uciekać Julka kazała mu się zatrzymać i wysiadła z auta. Nie zamierzała w tym uczestniczyć„.

Pasażerka została przesłuchana przez policję.

Kierowca mercedesa podczas rutynowej kontroli po dmuchnięciu w alkomat postanowił rzucić się do ucieczki, która zakończyła się na betonowym przejściu podziemnym w al. Niepodległości. Wtedy kierujący mercedesem postanowił kontynuować ucieczkę pieszo. Policjantom udało się go dogonić i zatrzymać.

Jak się okazało mężczyzna wydmuchał ponad promil alkoholu, badanie na obecność narkotyków wykryło kokainę, dodatkowo miał czynne zakazy prowadzenia pojazdów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c