Pościg za pijanym kierowcą opla. Jazdę zakończył na ogrodzeniu. Miał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

W sobotę tj. 15 maja około godziny 19:30 w Józefowie (pow. otwocki) na ulicy Werbeny doszło do pościgu za kierującym samochodem osobowym marki opel, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierowca jazdę zakończył na ogrodzeniu prywatnej posesji. Został zatrzymany przez policję. Był pod wpływem alkoholu.

W sobotę około godziny 19:30 w Józefowie nieoznakowany patrol policji próbował zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego marki opel vectra. Kierujący oplem mimo wydawanych sygnałów dźwiękowych oraz świetlnych nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Podczas pościgu zajeżdżał drogę funkcjonariuszom. Po przejechaniu krótkiego odcinka kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Po zatrzymaniu kierującego i zbadaniu go alkomatem okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu. Ponadto w trakcie sprawdzania mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 33-latek został osadzony w policyjnej celi i jeszcze dziś usłyszy dwa zarzuty. Nikomu nic się nie stało” – mówiła w rozmowie z Warszawą w Pigułce  p.o. sierż. sztab. Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c