Pościg za sportowym BMW w centrum Warszawy! Zatrzymany 19-latek! [WIDEO]

W nocy policjanci prowadzili pościg w centrum Warszawy za sportowym BMW. Kierowca nie zatrzymał się do rutynowej kontroli i uciekał z dwójką pasażerów. Zatrzymany został 19-latek.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce podinsp. Robert Szumiata z sekcji prasowej Komendy Rejonowej Policji ze Śródmieścia pościg rozpoczął się w okolicach ulicy Świętokrzyskiej, gdzie kierujący nie zatrzymał się do rutynowej kontroli. Mężczyzna w pewnym momencie jechał pod prąd al. Solidarności. Został zatrzymany na wysokości Urzędu Dzielnicy Wola, gdzie funkcjonariusze po uprzednim wybiciu szyby wyciągnęli kierującego z auta. 19-latek  był trzeźwy. Pobrano mu natomiast krew do badań na obecność narkotyków. Auto było z wypożyczalni, młody kierowca prawdopodobnie zabrał kluczyki ojcu bez jego wiedzy. Trwa weryfikowanie czy nastolatek posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami. W aucie jechało także dwóch pasażerów po zweryfikowaniu, że nie są poszukiwani i nie posiadają przy sobie żadnych zabronionych rzeczy zostali zwolnieni do domu. 19-latek został zatrzymany. Jeszcze dziś może usłyszeć zarzuty ucieczki i nie zatrzymania się do kontroli drogowej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c