Poseł zakażony COVID-19! „Bydlak mnie dopadł”

Poseł koła Polskie Sprawy pomimo, że jest zaszczepiony, otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. „Bydlak mnie dopadł”- napisał w mediach społecznościowych.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Paweł Szramka ma koronawirusa. Informacją na temat pozytywnego wyniku testu podzielił się w mediach społecznościowych. Jak tłumaczył, pomimo tego, że się już zaszczepił, dopadł go „bydlak”. Swoim wpisem wzbudził kontrowersje, w związku z tym postanowił napisać jeszcze jeden, wyjaśniający.

„Post napisałem przede wszystkim dla osób, które miały ze mną styczność, a obawiają się zarażenia. Nie piszę nigdzie, że umieram, nie żalę się. Dziękuję za wszystkie prześmiewcze komentarze wybitnych specjalistów i ekspertów w dziedzinie zdrowia. Wasza wiedza na pewno wzbogaca mnie oraz osoby zaglądajcie na ten profil”. 

-oświadczył. Poseł stracił zmysł węch i właśnie z tego powodu udał się wykonać test. Poza tym jego stan jest dobry. Teraz czeka go jedynie kwarantanna.

Piotr Szramka po raz pierwszy dostał się do Sejmu z listy Kukiz’15 w 2015 roku. Cztery lata poźniej startował już jako kandydat PSL. Natomiast pod koniec kwietnia 2021 roku utworzył koło Polskie Sprawy, w którym jest m.in. z Andrzejem Sośnierzem. Szramka pełni funkcję szefa sejmowej komisji obrony narodowej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c