Posłanka KO przeszła do ruchu Hołowni Polska 2050

Kolejna posłanka Koalicji Obywatelskiej przechodzi do ruchu Szymona Hołowni Polska 2050. Posłanki mają w najbliższym czasie założyć koło poselskie.

Fot. Mateusz Jagielski/East News

Posłanka Paulina Hennig-Kloska, dołącza do Polska 2050 i razem z Hanna Gill-Piątek i Joanna Mucha w najbliższym czasie założą koło poselskie. Stajemy się realnym uczestnikiem debaty parlamentarnej! To był nasz cel na teraz, bo #wiemyjak i będziemy o tym dyskutować również w Sejmie.

Profesor doktor habilitowany Tomasz Sójka, wykładowca prawa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu będzie budował naszą partię (gdy sąd ją w końcu zarejestruje) w Wielkopolsce.
Edyta Łongiewska Wijas, Radna Miasta Szczecin – stworzy struktury w Zachodniopomorskiem. Mecenas Patrycja Borkowska wesprze prawnie ekipę, która tworzy partię w Łódzkiem.
Witajcie na pokładzie! Dziękuje, że z nami jesteście. Wspólnie zmienimy Polskę. Na pokolenia” – informuje Szymon Hołownia

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c