Posłanka Lewicy i jej córka zakażone koronawirusem!

Posłanka Anna-Maria Żukowska przekazała za pomocą mediów społecznościowych, że u niej i jej córki potwierdzono pozytywny wynik testu na koronawirusa. Dodała też zdjęcie dokumentu, potwierdzającego wynik badania. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

COVID-19 wciąż nie odpuszcza. W ostatnim czasie zaatakował polityków Lewicy. Wśród zakażonych jest między innymi przewodniczący SLD, Włodzimierz Czarzasty, a także dwóch posłów- Tomasz Trela i Wiesław Szczepański. Drugi z nich przekazał, że nie czuje się najlepiej i skarżył na wysoką temperaturę. Wczoraj o zakażeniu poinformował też Polską Agencję Prasową Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD.

Posłanka Anna- Maria Żukowska wstawiła w mediach społecznościowych zdjęcie dokumentu potwierdzającego wynik badania na koronawirusa.  Dopisała, że zakażona wirusem SARS-CoV-2 jest ona i jej córka.

 

Część z zakażonych posłów uczestniczyło w spotkaniu zarządu SLD u wicemarszałka Czarzastego, które odbyło się 13 stycznia. Większość z nich przebywa teraz na kwarantannie lub czeka na wynik testu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c