Poszukiwana za oszustwa schowała się w wersalce

Bielańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego zatrzymali 30-letnią mieszkankę dzielnicy, podejrzaną o oszustwa na portalach aukcyjnych oraz poszukiwaną trzema nakazami doprowadzenia i listem gończym za popełnione przestępstwa. Funkcjonariusze znaleźli kobietę w wersalce, w pojemniku na pościel. Zatrzymana po wysłuchaniu zarzutów została przetransportowana do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

Fot. Pixabay

Policjanci od dłuższego czasu próbowali „namierzyć” 30-latkę podejrzaną o oszustwa. Kobieta na portalu aukcyjnym wystawiała do sprzedaży artykuły dziecięce, którymi nie dysponowała, a zamieszczane przez nią zdjęcia towarów pochodziły z innych stron internetowych. W efekcie prowadzonej od dłuższego czasu nielegalnej działalności, była także poszukiwana listem gończym oraz trzema nakazami doprowadzenia do zakładu karnego.

Funkcjonariusze po uzyskaniu informacji, że 30-latka przebywa w jednym z mieszkań na osiedlu Słodowiec, pojechali pod wytypowany adres. Poszukiwaną znaleźli w wersalce, w pojemniku na pościel. Policjanci zatrzymali kobietę i przewieźli do komendy na Żeromskiego.

Na miejscu zatrzymana usłyszała trzy zarzuty za doprowadzenie pokrzywdzonych do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, za co grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności. Po czynnościach została przetransportowana do zakładu karnego, gdzie spędzi 2 lata.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c