Poszukiwani świadkowie wypadku na S8. Jeden kierowca odjechał z miejsca zdarzenia

Wczoraj na trasie S8 w miejscowości Opacz-Kolonia (pow. pruszkowski) doszło do zderzenia dwóch pojazdów, natomiast trzeci się oddalił z miejsca zdarzenia. Zdaniem Naszego Czytelnika winę za kolizję ponosi kierowca srebrnego auta.

Fot. Czytelnik Aleksander

Poszukiwani świadkowie wypadku, do którego doszło na Obwodnicy południowej Warszawy na wysokości Opacz-Kolonia (wysokość magazynów italux). Wypadek miał miejsce 9 marca około godziny 9.25. Poszukiwane osoby, które mogły zarejestrować na wideo moment zdarzenia. Sprawca nie udzielił pomocy oraz uciekł z miejsca zdarzenia. Opel jechał środkowym pasem, nagle z prawego pasa ktoś zaczął wjeżdżać na pas, którym jechała moja narzeczona Chcąc uniknąć kolizji narzeczona odbiła i straciła panowanie nad autem zaczęło nią kręcić, wtedy Volkswagen Touareg jadący za nią uderzył w nią. Kierowca, który wymusił taki manewr odjechał z miejsca zdarzenia. Na tej trasie nie ma szans żeby tego nie zauważył więc celowo uciekł i nie udzielił. Pomocy Bardzo proszę o pomoc” – pisze do redakcji Pan Aleksander.

Informację o zdarzeniu potwierdza w rozmowie z Warszawą w Pigułce kom. Karolina Kańka z sekcji prasowej Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. Jak dodaje policjantka w zdarzeniu brały udział 3 pojazdy. Jeden z nich się oddalił. Ostatecznie mandatem ukarano kierującą oplem. Nie było osób rannych.

Jednak mimo przyjętego mandatu Pan Aleksander chce znaleźć winnego całego zamieszania. Więc apelujemy do kierowców, którzy byli świadkami o zgłaszanie się na policję.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c