Poszukiwany ukrył się w… zbożu

Nowodworscy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 34-latka z gminy Nasielsk. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych oraz w celu ustalenia miejsca pobytu. Trafił do jednostki penitencjarnej.

Fot. Pixabay

W nocy ze środy nas czwartek, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pełnili służbę na teren gminy Nasielsk. Funkcjonariusze byli w posiadaniu informacji o miejscu pobytu poszukiwanego mężczyzny.  Za 34-latkiem wydano aż dwa listy gończe. Ponadto był on również poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu.

Mundurowi udali się na jedną z posesji, gdzie miał przebywać poszukiwany. Ten jednak, na widok mundurowych podjął ucieczkę. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. 34-latek próbował jeszcze ukryć się w rosnącym nieopodal zbożu, jednak policjanci nie dali mu najmniejszych szans. Niemal natychmiast został przez nich zatrzymany i przewieziony do nowodworskiej komendy.

Następnie mieszkaniec gminy Nasielsk trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie teraz karę pozbawienia wolności.

Autor: st. asp. Joanna Wielocha/rm


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c