Potencjalny sprawca wypadku na św. Wincentego przebywa za granicą?

Po przesłuchaniu właścicielki porzuconego auta wiadomo już, że to nie ona, a jej syn był użytkownikiem auta. Jednak to czy prowadził on auto nadal jest niewiadomą. Z informacji do jakich dotarł „Fakt” wynika bowiem, że mężczyzna jest poza granicami Polski.

Fot. Policja

Fot. Policja

Wciąż brak jest też ekspertyzy samego pojazdu. Wiadomo już jednak jakie są przyczyny śmierci 16-latki. Jak poinformował „Fakt” Artur Oniszczuk z Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Północ, przeczyną smierci są obrażenia wielonarządowe.

28 grudnia, 16-latka przechodziła przez jezdnię niedaleko pasów. Została potrącona przez czarnego mercedesa. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, nie udzialając pomocy. Auto znaleziono kilka dni później niedaleko Wyszkowa. Z cała pewnością nie można jednak stwierdzić czy samochód uczestniczył w zdarzeniu, ponieważ nie wykonana została jeszcze pełna ekspertyza.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.