Potrącenie rowerzystki. Ogromne utrudnienia w Alejach Jerozolimskich
W miejscowości Reguły w powiecie Pruszkowskim doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki Seat. Są ogromne utrudnienia w Alejach Jerozolimskich.
36-letnia rowerzystka została potrącona przez kierującego samochodem osobowym marki Seat.
Poszkodowana została zabrana do szpitala. Wiadomo już że kierujący był trzeźwy
Potrącenie w tym rejonie spowodowało paraliż Alej Jerozolimskich.
Aby rozładować ruch policja kieruje samochody na objazdy.
W rozmowie z Warszawą w pigułce policja w Pruszkowie informuje o utrudnieniach i przestrzega że mogą one potrwać jeszcze przez dłuższy czas.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
