Potrącił dwie kobiety, uciekł i ukrywał się przez trzy lata. Odnaleźli go

Dziś rano łosiccy kryminalni zatrzymali poszukiwanego sprawcę wypadku drogowego z 2019 roku. Mężczyzna spędzi za kratami dwa lata i sześć miesięcy.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

29 listopada 2019 w Wyrzykach kierowca audi potrącił idące prawidłową stroną jezdni dwie mieszkanki gminy Stara Kornica. 45-latka nie odniosła wówczas poważnych obrażeń, a 28-latka z urazem głowy i barku pozostała w szpitalu. Kierujący pojazdem uciekł z miejsca. Po przejechaniu krótkiego odcinka drogi zjechał z jezdni, uderzył w drzewo, gdzie porzucił pojazd.

Łosiccy policjanci ustalili tożsamość sprawcy zdarzenia. W sierpniu 2020 do sądu trafił akt oskarżenia wobec 27-letniego wówczas mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna chcąc uniknąć kary ukrywał się. Kryminalni nie dali za wygraną, cały czas szukali mężczyzny i zatrzymali go. Przewieźli go do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe dwa lata i 6 miesięcy.

Autor: mł. asp. Nina Zaniewicz


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c