Potrącił funkcjonariusza, padły strzały, ucieka przed policją. Trwa obława na mężczyznę

W rejonie Dworca Zachodniego kierowca ucieka przed policją. Dotychczasowy pościg zakończył się zakleszczeniem pomiędzy dwa autobusy, ale samemu ściganemu udało się zbiec.

Fot. Policja

Fot. Policja

Pierwsza informacja pojawiła się na Kontakcie24, zdarzenie potwierdziła stołeczna policja:

„Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godz. 17.00 w rejonie Dworca Zachodniego” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Rafał Retmaniak z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji – „Policjanci z Ochoty chcieli zatrzymać mężczyznę, gdyż mieli informację, że jest on podejrzany o przestępstwo. Kierowca zatrzymał się, a następnie gwałtownie ruszył, potrącając jednego z funkcjonariuszy. Chwilę później kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał pomiędzy dwa autobusy zakleszczając się. Porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Trwają jego poszukiwania”

Jak dodaje policja, użyto również broni, jednak na razie nie chce zdradzić ani jak do tego doszło ani też w jakim kierunku oddano strzały.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c