Potrącił policjanta i wjechał w ogrodzenie Pałacu Prezydenckiego! Jest nagranie [WIDEO]

36-latek jechał volkswagenem pod prąd ulicą Focha, gdzie policjanci widząc kierowce chcieli go zatrzymać ten potrącił jednego z nich. Kierowca nie zatrzymując się uciekał dalej, gdzie następnie wjechał w ogrodzenie Pałacu Prezydenckiego. Prezydenta Andrzeja Dudy nie było wtedy w Pałacu. Służba Ochrony Państwa zadziałała profesjonalnie mówił Prezydent.

 

 

Policja ustala przyczyny incydentu pod Pałacem Prezydenckim. Jak informuje Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Warszawą w Pigułce z mężczyzną nie ma logicznego kontaktu i zachowuje się on irracjonalnie. „Będziemy pobierać krew do badań.” – informuje policjant.

„36-letni mężczyzna jechał ulicą Focha w okolicach Placu Piłsudskiego. Stwarzał zagrożenie w ruchu. Zauważyli to policjanci i postanowili interweniować. Mężczyzna nie zatrzymał się. Potrącił policjanta. Jest zatrzymany przez policję. Zabezpieczamy samochód.” – dodaje policjant.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c