Potworny wypadek na autostradzie A2. 82-latek wysiadł z pojazdu i został śmiertelnie potrącony przez auto

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dziś w nocy na autostradzie A2 w kierunku Łodzi. Mężczyzna został potrącony na środku drogi. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Dziś w nocy, przed godzina 24.00 na autostradzie A2, w kierunku Łodzi, doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego i pojazdu osobowego. Mężczyzna z niewiadomych przyczyn opuścił swój pojazd zaparkowany na pasie awaryjnym, po czym znalazł się na środku autostrady, gdzie został potrącony przez jadący pojazd. W wyniku poniesionych obrażeń 82-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był również prokurator. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności i samego przebiegu wypadku. Na czas prowadzonych czynności ruch odbywał się jednym pasem.

Apelujemy do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność i rozwagę. Zmienne warunki atmosferyczne, jakie panują w ostatnich dniach wymagają zachowania wyjątkowej ostrożności !


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c