Poważne utrudnienia na kolei. Wstrzymany ruch, odwołane i opóźnione o ponad godzinę pociągi

Z powodu awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym  na dalekobieżnej i podmiejskiej linii średnicowej występują duże utrudnienia w kursowaniu pociągów. Trwa usuwanie awarii.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM i KM na linii średnicowej

Z przyczyn technicznych zaistniałych na linii średnicowej wstrzymany jest ruch pociągów SKM linii S1S2S3 oraz KM linii R1R2R3R6R7R8R9RL i innych przewoźników na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia.

Wprowadzono honorowanie biletów KM we wszystkich autobusach tramwajach obsługujących ciąg Al. Jerozolimskie – Pl. Zawiszy – Aleja i Most Poniatowskiego – Al. Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dw. Wschodni (Kijowska).

Od godziny 16:50 do odwołania wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTMKM w 1 oraz 2 strefie biletowej.

Przepraszamy za utrudnienia

SKM informuje:

AWARIA URZĄDZEŃ STEROWANIA RUCHEM KOLEJOWYM
AKTUALIZACJA INFORMACJI Z GODZ. 15:45
Szanowni Państwo,
z powodu awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym na dalekobieżnej i podmiejskiej linii średnicowej, występują utrudnienia w ruchu wszystkich przewoźników.
Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S1, S2 i S3 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 75 minut. Ponadto, od godz. 16:00 pociągi SKM:
– linii S1 kursują w relacjach Otwock – Warszawa Wschodnia – Otwock, Pruszków – Warszawa Zachodnia – Pruszków,
– linii S2 zostały wstrzymane w obu kierunkach.
Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury – spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c