Poważne zderzenie busa z osobówką. Dziecko i mężczyzna poszkodowani, nasz reporter udzielał pomocy
Niedaleko miejsca zderzenia trzech ciężarówek doszło do kolejnego wypadku. Bus wjechał w tył samochodu osobowego. Ranni zostali mężczyzna oraz dziecko podróżujący osobowym fordem.
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
Świadkiem zdarzenia był nasz reporter.
Łukasz upewnił się, że osoby nie wymagają natychmiastowej pomocy oraz wezwał wszystkie służby. Nasi reporterzy przeszkoleni są w udzielaniu pierwszej pomocy. Na miejsce przybyły cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe.
Mężczyzna oraz dziecko badani są w karetce pogotowia.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.


