Poważne zderzenie z tramwajem na Towarowej

Na skrzyżowaniu ulic Towarowej i Chłodnej doszło do poważnego zderzenia tramwaju z samochodem osobowym. Ruch tramwajów jest zablokowany, występują też utrudnienia w ruchu kołowym.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 11:20.

Na skrzyżowaniu ulic Towarowej i Chłodnej zderzył się tramwaj linii 22 oraz samochód osobowy marki kia.

Kierująca uskarżała się na bóle, ale po przebadaniu stwierdzono, że nie wymaga ona hospitalizacji i opatrzono ją na miejscu.

ZTM informuje, że z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie skrzyżowania Okopowej i Chłodnej tramwaje linii 1, 22, 24 i 28 jadące w kierunku al. Solidarności zostały skierowane na trasy objazdowe:

  • 28 od przystanku pl. Narutowicza ulicami: Filtrowa – Nowowiejska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Jana Pawła II – al. Solidarności – rondo Kercelak do swojej trasy.
  • 22 24 od pl. Zawiszy ulicami: Grójecka – Filtrowa – Nowowiejska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Jana Pawła II – al.Solidarności – rondo Kercelak do swojej trasy.

Fot. Mateusz


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.