Poważny wypadek pod Warszawą! Jedna osoba zakleszczona!

Do wypadku doszło w miejscowości Borzęcin Mały. Samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku zderzenia jedna osoba zakleszczyła się w aucie. Droga jest całkowicie zablokowana. 

Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 580 w miejscowości Borzęcin Mały.  Samochód osobowy marki Toyota zderzył się z jadącą ciężarówką marki DAF. W wyniku zderzenia osobówka uderzyła dodatkowo w słup energetyczny. Jedna osoba zakleszczyła się w pojeździe. Straż musiała rozciąć pojazd, używając narzędzi hydraulicznych.

Jedna osoba podróżująca samochodem osobowym została poszkodowana i zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Jej stan jest oceniany jako ciężki. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarna i policja. Badane są okoliczności zdarzenia.Występują duże utrudnienia na drodze. Zablokowana jest droga w obu kierunkach. Wyznaczone zostały objazdy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c