Powiedział policjantom, że jedzie na Mazury. Pojechał po narkotyki. Grozi mu do 3 lat więzienia

Do sytuacji doszło na Ursynowie. 24 letni mężczyzna został zatrzymany za posiadanie przy sobie marihuany. Może mu grozić do 3 lat więzienia.

Fot. Pixabay

Przez przypadek policja złapała mężczyznę posiadającego przy sobie narkotyki. Wszystko zaczęło się od tego, że sprawdzała na jednej z ursynowskich ulic czy samochody są prawidłowo zaparkowane. Wtedy zwrócili uwagę na trzech mężczyzn siedzących w jednym z aut, którzy bardzo nerwowo zareagowali na mundurowych,

Zapytani co robią, odpowiedzieli, że są przejazdem, ponieważ jadą na Mazury. Odpowiedź  i zachowanie mężczyzn wydało się podejrzane więc policjanci pojechali za nimi. Kilka ulic dalej samochód podejrzanych zatrzymał się, a 24 latek wyszedł nerwowo się rozglądając do jednego z bloków.

Wracając zatrzymała go policja, która znalazła u niego marihuanę. Przeszukane zostało również auto, jednak tam nic nie zostało znalezione.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c