Powraca znana i lubiana forma rozrywki. W Warszawie rusza kino samochodowe!

W związku z trwającą epidemią i obowiązującymi obostrzeniami, od marca zamknięte są instytucje kulturalne, w tym kina. Miasto przygotowało dla mieszkańców niespodziankę: powraca popularne kino samochodowe. 

fot. Pixabay

Według minister rozwoju Jadwigi Emilewicz, placówki zostaną ponownie otwarte w czerwcu, lecz z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Tymczasem od wczoraj Warszawa zaoferowała wszystkim zainteresowanym tzw. kino samochodowe. Pokazy organizowane będą na terenie Stalowni Praskiej, przy ul. Szwedzkiej. Przestrzeń zlokalizowana w sercu warszawskiej Pragi jest w stanie pomieścić około 100 samochodów.

Cena za bilet wynosi 50 złotych od dwóch osób w samochodzie. Za każdą kolejną obowiązuje dopłata w wysokości 10 złotych.

Kina samochodowe były bardzo popularne po drugiej wojnie światowej. Mimo że w ciągu ostatnich kilku lat tego typu forma rozrywki została nieco zapomniana, to z uwagi na obowiązującą pandemię ma szansę powrócić do łask.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c