Powrócił popularny kierunek lotów Polaków! Wiele osób się ucieszy!

Linie PLL LOT wznowiły regularne rejsy pomiędzy Warszawą, a Nowym Jorkiem i Chicago. Są one wykonywane w formie specjalnych lotów czarterowych i z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. 

Fot. PIxabay

W środę weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów, które dotyczy ruchu lotniczego. Na liście państw czerwonych, z zakazem lotów nie ma krajów z Unii Europejskiej. Przedłużono natomiast zakazy przemieszczania się  między innymi do Bośni i Hercegowiny, Gruzji, Czarnogóry czy USA. Jednak w przypadku Stanów Zjednoczonych są dwa wyjątki: Nowy Jork i Illinois. Oznacza to, że wznowione zostały regularne rejsy do tych miejsc.

Dla wielu jest to znakomita informacja, bo duża część Polaków mieszka w Chicago. LOT przekazał na Twitterze, że wszystkie połączenia mają być organizowane w formule czarterowych rejsów specjalnych. Trzeba również pamiętać, że wciąż obowiązuje wiele restrykcji epidemicznych związanych z podróżowaniem.

Bilety dostępne są już w sprzedaży. Proces jest znacznie prostszy niż był wcześniej, ponieważ nie będzie już wymagana również dodatkowa rejestracja na te rejsy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c