Powstanie nowiutki parking za ponad 170 tysięcy. Czy tylko dla urzędników?

„Jakiś czas temu otrzymałem od jednego z mieszkańców zdjęcia (w załączeniu poniżej) nowej inwestycji ZGN Praga Południe, tak jest to upragniony przez wielu mieszkańców parking. Niestety nie dla wszystkich, tylko dla pracowników ZGN. Jak widać potrafią oni rozwiązać problem z brakiem miejsc parkingowych, szkoda, że niestety tylko dla siebie.” – pisze radny Marek Borkowski.

Fot. Marek Borkowski

„Wszyscy wiemy, że w naszym mieście dramatycznie brakuje miejsc parkingowych, nie dziwię się mieszkańców, którego zbulwersował fakt, że Zakład Gospodarowania Nieruchomościami na Pradze Południe postanowił wybudować parking.” – komentuje radny Borkowski w rozmowie z Warszawą w Pigułce.

„Niestety nie dla wszystkich, tylko dla swoich pracowników, kosztem ponad 170 tysięcy z naszych podatkow. Złożyłem interpelację ile takich parkingów zamierza wybudować dla mieszkańców. Okazało się, że ani jednego. Jak widać urzędnicy uznali, że nie będą razem z pospolstwem parkować i im wygodne parkowanie w odróżnieniu od mieszkańców się należy” – dodaje radny.

Oto odpowiedź, którą otrzymał radny:


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c