Powstanie nowy park w Warszawie! Będzie staw, budynek i dużo zieleni [WIZUALIZACJE]

Po wielu wielu latach niezagospodarowany teren między ulicą Botewa, a Ćmielowską na Tarchominie zamieni się w park. Na wizualizacjach można dostrzec, że powstanie staw i budynek prawdopodobnie, w którym będą usługi gastronomiczne. Okolica będzie obfitować w różnoraką zieleń.

I wszystko stało się jasne. Mamy zwycięską pracę w konkursie na zagospodarowanie Parku przy ul. Botewa To RS Architektura Krajobrazu Dorota Rudawa. Na zdjęciach poniżej możecie obejrzeć nagrodzoną pracę. A pracownia była nagradzana już wielokrotnie, m.in. II nagroda za koncepcje na Płac Grzybowski, III nagroda za Plac 5 Rogów, I nagroda za Bulwary Wiślane.

Teraz zaprosimy zwycięzców do negocjacji w trybie z wolnej ręki do zawarcia umowy na realizację projektu wykonawczego. Gratulujemy zwycięzcom i już nie możemy się doczekać na nowy, piękny kawałek Białołęki” – pisze Dzielnica Białołęka


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c