Pożar drewnianej wiaty! W akcji gaśniczej 6 zastępów straży pożarnej

Około godziny 15:30 do Punktu Alarmowego JRG 13 wpłynęło zgłoszenie o pożarze drewnianej wiaty przy ulicy Lirycznej. Do akcji zadysponowano zastępy GBA-Rt 3/16/4, SD-31 z JRG 13, GCBA z OSP Wesoła oraz dwa zastępy z JRG 8 i OSP Stara Miłosna. Dodatkowo na miejsce udała się Grupa Operacyjna Miasta.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia, KDR stwierdził rozwinięty pożar drewnianej wiaty oraz altanki ogrodowej. Pod wiatą znajdował się samochód osobowy, który również cały objęty był płomieniami.

Działania Straży Pożarnej polegały na podaniu dwóch prądów gaśniczych w natarciu na pożar oraz jednego prądu wody w obronie na stojący obok garaż.

Po lokalizacji pożaru przystąpiono do przelewania pogorzeliska oraz spalonych drewnianych konstrukcji. W ostatniej fazie działań podano prąd piany średniej pod samochód osobowy. Pogorzelisko sprawdzono kamerą termowizyjną.

W działaniach trwających blisko 2 godziny udział brało 27 ratowników.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c