Pożar łodzi w Nieporęcie. Ranna jedna osoba

W niedzielę (25.08) chwilę przed godziną 12 na terenie portu jachtowego w Nieporęcie doszło do pożaru jednej z łodzi. W wyniku pożaru poszkodowana została 33-letnia kobieta. Na miejscu działały jednostki WOPR, Karetka Wodna i Straż Pożarna.

Pierwsi na miejscu byli ratownicy z Legionowskiego WOPR, którzy natychmiast zajęli się zarówno gaszenie łodzi jak i poszkodowaną kobietą, która w skutek pożaru, została poparzona. Gdy na miejsce dojechały zastępy strażacy pożarnej, natychmiast przejęli akcję gaśniczą a poparzona kobieta trafiła do karetki, gdzie po wstępnym opatrzeniu została przewieziona do szpitala.

Udział w akcji:
212 – Legionowskie WOPR
01-174 – ZRM Zegrze
01-176 – Karetka Wodna
471M21 – JRG Legionowo
471M25 – JRG Legionowo
479M21 – OSP Nieporęt
479M33 – WSP Zegrze

Źródło: Wirtualne Legionowo

„O godzinie 11.50 nasi ratownicy zauważyli dym unoszący się nad Portem Jachtowym Nieporęt. W tym samym czasie otrzymaliśmy zgłoszenie od PSP Legionowo informujące o palącej się łodzi motorowej w porcie i dwóch osobach poszkodowanych. Na miejsce zdarzenie zadysponowano załogę 212 wyposażona w specjalistyczny sprzęt do gaszenia pożarów. Po dotarciu na miejsce ratownicy LWOPR zaczęli akcję gaśnicza, a załoga karetki wodnej stacjonująca w naszej bazie udzieliła pomocy poszkodowanym.” – pisze Legionowskie WOPR


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.