Poznał ją przez internet. 600 razy groził, że ją zabije. Nagrania dostarczyła policji

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 56-latka podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych wobec swojej byłej partnerki. Przerażona skalą agresji kobieta, zgłosiła sprawę i dostarczyła funkcjonariuszom blisko 600 nagrań. Za to przestępstwo Andrzejowi N. grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

Poznali się na jednym z portali randkowych, a później spotykali się ze sobą przez dwa miesiące. Kiedy kobieta postanowiła rozstać się z 56-latkiem, ten nie zaakceptował jej decyzji. Nie mogąc pogodzić się z zaistniałą sytuacją przez trzy dni wykonał blisko 600 połączeń grożąc kobiecie śmiercią. Przerażona skalą agresji Andrzeja N. i treścią nagrań, 47-latka poprosiła o pomoc policjantów.

Sprawą zajęli się policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. To oni bardzo szybko „namierzyli” i zatrzymali mężczyznę.

Andrzej N. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wobec 56-latka zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru – obowiązkowego stawiennictwa pięć razy w tygodniu w jednostce policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z 47-latką oraz zbliżania do budynku, w którym mieszka na odległość bliższą niż 100 metrów.

Dostarczone przez pokrzywdzoną nagrania z poczty głosowej będą teraz dowodem w sądzie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c