„Pożyczył” sobie cudzy pojazd, pojeździł i oddał! Policja szuka tego mężczyzny

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące krótkotrwałego zaboru pojazdu. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Fot. Policja

 

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące zaboru w celu krótkotrwałego użycia pojazdu marki nissan o wartości ok. 80 tysięcy zł. Do zdarzenia doszło na początku czerwca br. przy ul. Zawiszy. Nr sprawy KRP-WM-I-4211/20.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Jest to mężczyzna szczupłej budowy ciała, włosy krótkie kolor jasny, ubrany w bluzę, kurtkę koloru czarnego, niebieskie dżinsy, białe buty sportowe.

Każdy, kto rozpoznaje go lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 47 723 94-50, 47 723 61-38 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c