Prace w Alejach Jerozolimskich. Mieszkańcy narzekają: „Oddajcie nam wodę!”

„Dzięki! Chociaż kwiaty bym podlał, pozdrawiam z mieszkania gdzie mam 10miesieczne dziecko i w odwiedzinach 92letnia babcie 🙂 ale nic, na szczescie jest tylko 26stopni” – pisze Pan Paweł.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Rozpoczęliśmy montowanie przepływomierza. Po zakończeniu montażu przystąpimy do prób szczelności przewodu. Prace są prowadzone w trybie ciągłym zgodnie z harmonogramem” – informuje MPWiK.

„to jest ciągle jedna i ta sama dziura! Potrzebujecie 37 godzin na wykonanie 3m rowu i wycięcie i dospawania 1,5m rury?!!!! Oddajcie nam wodę!!” – pisze Pan Mariusz.

„Pitolcie się z waszym pogotowiem i beczkowozami. Nie ogarniacie niczego. Wasza instytucja nie nadaje się nawet do przelewania wody wiaderkiem na bałtyckiej plaży.. Ten kto wydał taką decyzję w tym momencie już dawno powinien jechać na taczce, ale znając realia jeszcze nagrode zwinie.” – dodaje Pan Jerzy.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.