Pracownica hostelu nasłała na gościa napastników. Brutalnie go pobili

Grupa mężczyzn boleśnie pobiła mężczyznę, używając pałek teleskopowych, po czym ukradła mu gotówkę. Okazało się, ze to pracownica jednego z hosteli nasłała ich na gościa, który nieodpowiednio rozliczył się za nocleg. 

Fot. Pixabay

Do sytuacji doszło na Woli w Warszawie. Jak informuje Onet, pracownica hostelu zaczepiła jednego z gości, ze nie zapłacił odpowiedniej kwoty za pobyt. Nie mogąc dojść do porozumienia z mężczyzną, zaczęła mu grozić.

Już chwilę później w pokoju, który wynajmował, pojawiło się trzech mężczyzn, którzy rzucili się na hotelowego gościa, bijąc go i kopiąc po całym ciele. Jeden bił go pałką teleskopową. Zabrali mu tez 200 złotych, które miał w portfelu.

Na miejsce przyjechała karetka i policja. Zatrzymana została pracownica hostelu. Funkcjonariusze rozpoczęli tez poszukiwania sprawców pobicia. Okazali się nimi być obywatele Ukrainy. Kobieta usłyszała zarzut sprawstwa kierowniczego, a jej znajomi zarzut rozboju, działając wspólnie i w porozumieniu. Grozi im 12 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c