Praska wojna urzędników o… fanpage na Facebooku

Fanpage Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Fanpage Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Portal SE.pl opisał wojnę pomiędzy praskimi urzędnikami. PO oddac musiało bowiem władze PiS. Naturalną konsekwencją zmiany było także oddanie dostępu do fanpage’a Północnej Pragi na Facebooku. Tu zaczęły się schody.

Urzędniczka, która założyła fanpage nie pracowała już w urzędzie, a wraz z nią odszedł dostęp, którego nie zamierzala oddawać. Ponieważ jednak nowe władze postanowiły nie wdawać się w wojnę, załozyły nowy fanpage. I tu pojawiły się kolejne problemy. Na dawnej stronie zaczęły pojawiać się działania szykanujące obecne władze.

Sprawa oparła się więc o prokuraturę, która wespół w zespół z policją oraz administratorem Facebooka, zlikwidowali poprzednią stronę.
„Wygraliśmy wojenkę o Facebook. Przykre tylko, że tak absurdalnymi sprawami musimy się zajmować, a polityczna opozycja zniża się do takich form walki” – skwitował sprawę Dariusz Kacprzak, wiceburmistrz Pragi-Północ dla portalu SE.pl


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c