Premier przyjął trzecią dawkę szczepionki na COVID-19!

Premier właśnie przyjął trzecią dawkę szczepionki na koronawirusa. Odbyło się to na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Jak przypomniał, rejestracja na szczepienie obecnie wygląda jeszcze prościej niż było do tej pory. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Mateusz Morawiecki jest już zaszczepiony trzema dawkami szczepionki. Dziś przed przyjęciem preparatu przypomniał, że dawka przypominająca wzmacnia odporność i możliwości organizmu w zwalczaniu koronawirusa. Jak dodał, szczepienia przed świętami są najlepszym prezentem na święta, jaki możemy ofiarować zarówno sobie, jak i naszym najbliższym.

Premier zaszczepił w punkcie szczepień na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Zaapelował do niezaszczepionych, aby zapisali się na szczepienia. Przypomniał, że teraz rejestracja  jest bardzo prosta, wystarczy mieć e-skierowanie, 18 lat i udać się do wybranego punktu.

„Zwalczymy go razem. Zwalczmy go poprzez to, co dzisiaj okazuje się skuteczne. Zwalczmy go poprzez szczepionki, ale też zachowaniu dystansu, dzięki przestrzeganiu wszystkich zasad, które cały czas obowiązują.”

-dodał.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c