Prezes znanej stacji telewizyjnej odchodzi. Pracował tam 17 lat

Odchodzi Piotr Korycki, prezes stacji TVN. Korycki był związany z firmą od 2003 roku.

Fot. Pixabay

Piotr Korycki pracował od 2003 roku najpierw jako zastępca dyrektora finansowego. W 2009 roku awansował na funkcję dyrektora finansowego, a w 2012 dołączył do zarządu spółki. Prezesem TVN został w 2018 roku.

„Pozostawiam firmę w doskonałej formie. W 2020 roku TVN osiągnął rekordowe udziały rynkowe, jest w dobrej kondycji finansowej, sprawnie przeszedł przez trudne chwile związane z pandemią i jest przygotowany do poradzenia sobie z wyzwaniami, jakie niesie przyszłość”

– poinformował w komunikacie.

Piotr Korycki miał duży wkład w sukcesy TVN. To on przeprowadził proces akwizycji TVN przez Discovery i nadzorował integrację spółek. Pomógł też w rozwoju między innymi TVN Player i TVN24 GO.

Początkowe informacje wskazywały na obsadzenie na tym stanowisku Katarzyny Kieli. Jak poinformowała nas spółka, stanowisko pozostanie nieobsadzone. Zgodnie z treścią dzisiejszego komunikatu TVN Discovery Polska Katarzyna Kieli będzie nadzorować operacje w Polsce w ramach swojego obecnego regionalnego stanowiska Prezes i Dyrektor Zarządzającej Discovery EMEA.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c