Prezydent Trzaskowski: Pracownicy służby zdrowia zwolnieni z opłat za parkingi!

Prezydent Rafał Trzaskowski poinformował, że korzystanie ze strefy płatnego parkowania przez pracowników Narodowego Funduszu Zdrowia, domów pomocy oraz sanepidu będzie bezpłatne.

Fot. ZDM

Jak poinformował dziś Rafał Trzaskowski za pośrednictwem mediów społecznościowych, zwolnienie z opłat wskazanej grupy społecznej jest wysoce wskazane, ze względu na pełnioną przez nich funkcję.

Jak dodał prezydent, powstała decyzja jest kontynuacją podjętych wcześniej działań, które uwzględniały zniesienie opłat za korzystanie z płatnych parkingów przez personel medyczny.

Aby móc bezpłatnie korzystać z miejskich parkingów, należy przesłać na adres e-mailowy Zarządu Dróg Miejskich ([email protected]) dane personalne pracownika służby zdrowia oraz numer rejestracyjny posiadanego pojazdu. Dokument ten musi być podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c