Prezydent Warszawy GRZMI! „Rządzący podjęli haniebną decyzję w trakcie epidemii!”

„Przede wszystkim chciałem się odnieść do tego co się w tej chwili dzieje w Polsce i w Warszawie.” – powiedział Rafał Trzaskowski na wtorkowej konferencji.

„Słuchałem tego co mówił Pan premier, co mówią rządzący i chciałem jasno powiedzieć że ta sytuacja z którą mamy do czynienia jest skandaliczna, dlatego że rządzący podjęli haniebną decyzję używając do tego pseudo trybunału nawet nie mieli odwagi do tego żeby tak kontrowersyjną decyzję podjąć samemu. Zgotowali kobietom prawdziwe piekło i jeszcze próbują, mają czelność próbować przerzucać odpowiedzialność na tych którzy protestują albo na opozycję.

Kto kazał rządzącym podejmować taką decyzję, tak haniebną decyzję w momencie epidemii? pełna odpowiedzialność za to co się dzieje spoczywa w tej chwili na rządzie, bo to rząd podjął taką a nie inną decyzję jak się jasno powiedzieć że ja się solidaryzuję i wszyscy się solidaryzujemy ze Strajkiem Kobiet.” – powiedział prezydent Warszawy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c