Primark oficjalnie potwierdza! Będzie sklep w Warszawie!

Nieoficjalne informacje okazały się prawdą. Przedstawiciele Primarka oficjalnie potwierdzili, że na wiosnę do Warszawy zawita największy irlandzki sklep odzieżowy!

Fot. Jan Hagelskamp1, CC0 / Wikipedia

Serwis rte.ie podał, że wybór Polski nie jest przypadkowy, a Irlandczycy stawiają na dalszą ekspansję zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie Środkowej i Środkowo-Wschodniej.

Associated British Foods przyznaje, że liczy na to, że sieć w Polsce rozwinie skrzydła: „Sądzimy, że polski rynek będzie dla nas bardzo dobry. W naszym sklepie w Berlinie widzimy bardzo dużo Polaków” – mówią przedstawiciele firmy w wypowiedzi dla polemi.co.uk.

Na razie nie ma sprecyzowanej daty otwarcia pierwszego sklepu. Sam Primark mówi o wiośnie 2019 roku. Dużo zależy od daty i sposobu wyjścia wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Wiadomo, że pierwszy sklep w Warszawie, zostanie otwarty w Galerii Młociny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c