Problem z łóżkami w Centrum Zdrowia Dziecka. Będzie organizowana zbiórka

W warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka brakuje łóżek dla rodziców, którzy towarzyszą przebywającym w nim dzieciom. W związku z zaistniałym problemem, postanowiono zorganizować zbiórkę środków na zakup brakujących łóżek.

Fot. Centrum Zdrowia Dziecka / Facebook

W związku z brakującymi łóżkami, grupa SOS Mieszkańcy Wawra rodzicom z CDZ zorganizuje zbiórkę środków. Celem jest zdobycie kwoty wynoszącej 50 tysięcy złotych.

Dla przypomnienia: do tej pory rodzice, którzy chcieli razem ze swoimi dziećmi przebywać w CZD, mogli wypożyczyć leżak za niewielką opłatą. Od kilkunastu dni skorzystanie z takiej opcji jest niemożliwe, bowiem wypożyczalnia została zamknięta. Niektóre sale wyposażone są w rozkładane fotele, których zakup ufundowała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jednak ich ilość jest niewystarczająca, stąd też powstała grupa, która postanowiła zorganizować zbiórkę pieniędzy na zakup łóżek i kanap. Po ich zakupie, korzystanie będzie bezpłatne.

Do tej pory zebrano już ponad 30 tysięcy złotych.

 

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.