Protest przeciwko likwidacji miejsc parkingowych. Zbierają podpisy

Stowarzyszenie StOP korkom rozstawiło swoje stanowisko w Parku Skaryszewskim i zbierają podpisy przeciwko likwidacji miejsc parkingowych. Jak podkreślają organizatorzy akcja cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców.

Dzisiaj wspólnie z Panem Leszkiem Sikorą z Rady Osiedla Kamionek zbieramy podpisy przeciwko wprowadzeniu Strefy Płatnego Parkowania, a przede wszystkim przeciwko likwidacji miejsc parkingowych” – mówi radny Marek Borkowski ze stowarzyszenia.

Stoimy w Parku Skaryszewskim przy wejściu do klubu sportowego Drukarz mieszkańcy bardzo chętnie podpisują na komentując pomysły władz miasta w słowa których nie mogę zacytować.

O ile sens wprowadzenia SPP można jeszcze jakoś uzasadnić, to likwidowanie miejsc parkingowych, na których teorii miasto powinno zarabiać nie da się tego żaden sposób logiczny i trudno się dziwić, że mieszkańcy to odbierają jako utrudnianie życia przez władze miasta lub wpływy jakiś lewicowych pseudoekologicznych działaczy tylko po to że po prostu utrudnić życie i zniechęcić ludzi do jeżdżenia samochodami” – dodaje radny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c