Protest taksówkarzy! Trumna pod Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii!

W Warszawie trwa protest taksówkarzy. Zablokowali ulice miasta, a pod Ministerstwem Rozwoju Pracy i Technologii zostawili symboliczną trumnę i kwiaty. 

W Warszawie trwają protesty taksówkarzy, którzy domagają się uwzględnienia ich pracy w tarczy antykryzysowej.  Kierowcy boją się, że wkrótce i oni stracą pracę. Coraz mniejszym zainteresowaniem cieszy się oferta przewozów osób. Wszystko ze względu na to, że podczas pandemii koronawirusa większość Polaków zostaje w domach.

W kilku miejscach w Warszawie taksówkarze zablokowali ruch. Stali między innymi pod Stadionem Narodowym, a następnie pojechali na Plac Trzech Krzyży. Grupa osób reprezentujących branżę przetransportowała symboliczną trumnę pod Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Tam ją zostawili wraz z kwiatami.

Jest to już kolejna akcja taksówkarzy. Poprzednia miała miejsce w zeszłą środę, kiedy kierowcy ruszyli pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c