Prowadził po ulicy 2 rowery miejskie. To przykuło uwagę policjantów

Dzielnicowi z Żoliborza zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież 6 rowerów miejskich. 24-latek, który prowadził dwa rowery, wpadł w ręce mundurowych w okolicach ulicy Potockiej. Pozostałe cztery policjanci znaleźli podczas przeszukania posesji. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za kradzież cudzego mienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Warszawa w Pigułce

Uwagę policjantów z Żoliborza zwrócił mężczyzna idący ulicą Potocką i prowadzący dwa rowery miejskie Veturilo. Dzielnicowi podjęli interwencję wobec mężczyzny. Podczas rozmowy wyszło na jaw, że dokonał on kradzieży tych rowerów. 24-latek został zatrzymany, a rowery zabezpieczone.

Podczas przeszukania posesji należącej do 24-latka policjanci ujawnili jeszcze cztery rowery miejskie, z których dwa były już częściowo rozebrane. Dochodzeniowcy z Żoliborza już przedstawili 24-latkowi 6 zarzutów za kradzież cudzego mienia. Pokrzywdzony wycenił wartość strat na kwotę 9000 złotych. Rowery zostały zwrócone na stację. Teraz mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c