Przed policjantami ukrył się w wersalce

Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem pojazdu oraz poszukiwanego nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. 33-latek unikał kontaktu z organami ścigania. Tym razem ukrył się w wersalce i liczył, że uniknie odpowiedzialności. W wolskiej komendzie usłyszał zarzut karny i prosto trafił do zakładu karnego.

Fot. Policja

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzili postępowanie w związku ze zgłoszeniem kradzieży pojazdu. Z zawiadomienia wynikało, że syn ukradł kluczyki od auta ojcu. Mężczyzna liczył, że po zgłoszeniu sprawy, uniknie odpowiedzialności, gdyż będzie unikał kontaktu z organami ścigania. Zmienił też swoje miejsce zamieszkania. Operacyjni namierzyli go i ustalili, że przebywa na warszawskich Włochach.

Zaraz po tym udali się na miejsce. Kiedy zapukali do drzwi, otworzyła je konkubina mężczyzny. Kobieta zapewniała, że nie ma go w domu i nie wie, gdzie 33-latek może przebywać. Czujni policjanci przypuszczali, że kobieta nie jest z nimi szczera i przystąpili do czynności. Chwilę po tym, znaleźli jego kryjówkę. 33-latek schował się w wersalce i z pewnością nie przypuszczał, że ktoś może go znaleźć. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem pojazdu o wartości około 27 tysięcy złotych. Prosto z przesłuchania zatrzymany trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać karę pozbawienia wolności w wymiarze 50 dni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c