Przedsiębiorcy planują strajk. Data jest nieprzypadkowa!

Przedstawiciele Strajku Przedsiębiorców przekazali w mediach społecznościowych, że w kwietniu planują zorganizować protest. Data nie jest przypadkowa, ponieważ wybrali 10 dzień miesiąca, czyli rocznicę katastrofy smoleńskiej. 

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Jak zapowiedzieli przedstawiciele Strajku Przedsiębiorców, w rocznice katastrofy smoleńskiej chcą zorganizować swoją manifestację. Tłumaczą, że data nie została wybrana przypadkowo, tak jak ich zdaniem data zakończenia lockdownu nie jest przypadkowa.

Zdaniem członków Strajku Przedsiębiorców lockdown do 9 kwietnia to jedynie pretekst, który PiS wprowadził po to, aby 10 kwietnia, pomimo epidemii koronawirusa, móc zorganizować na placu Piłsudskiego obchody kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej.

 „Jarek, zabrałeś nam WOLNOŚĆ, my zabierzmy ci rocznicę. Narodowa blokada schodów Jarosława.”

-napisali organizatorzy w komunikacie. Jak dodają, zgłosił już w ratuszu dwa zgromadzenia po pięć osób od strony pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej, a także jest w trakcie zgłaszania zgromadzenia na 300 osób po przeciwnej stronie placu Piłsudskiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c