Przerażające nieoficjalne dane chińskiej pielęgniarki! Wirus może niedługo zalać cały świat! [WIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie rzekomo pochodzące od jednej z pielęgniarek. Mówi ona, że dane, którymi dysponuje personel medyczny jest inny niż ten oficjalny. Przekonuje, że zarażonych jest aż 90 tysięcy w całym kraju. To nie wszystko.

Najnowsze dane na temat zarażeń koronawirusem mówią o 2493 zakażonych. Nie żyje 80 osób. Liczba ta wzrosła po informacji z prowincji Hubei, gdzie wystąpiło ognisko epidemiczne.

Tymczasem w sieci pojawiło się nagranie jednej z pielęgniarek, która mówi, że liczba chorych tak naprawdę jest dużo dużo większa i wynosi 90 tysięcy. To nie wszystko. Kobieta przekonuje, że jedna osoba może zarazić kolejnych 14.

Pielęgniarka apeluje też, by podczas Chińskiego Nowego Roku nie wychodzić na zewnątrz ponieważ w ten sposób narażamy siebie i innych. „Nowy Rok jest obchodzony każdego roku. Jeżeli wstrzymacie się ze świętowaniem teraz, to będziecie mogli spędzić kolejny rok i późniejsze lata ze swoimi bliskimi” – dodaje pielęgniarka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c