Przerażający wypadek drogowy w Żyrardowie: Samochód spada z wiaduktu

W Żyrardowie doszło do poważnego wypadku drogowego, który wstrząsnął lokalną społecznością. W nocy, kierujący pojazdem marki Opel nagle uderzył w barierki, co spowodowało, że auto przewróciło się i spadło z imponującej wysokości. Szczegóły tego tragicznego zdarzenia są równie drastyczne, jak i niepokojące.

Fot. Warszawa w Pigułce

Wypadku nie dało się nie zauważyć – huk zderzenia, a następnie upadek samochodu z wysokości 6-7 metrów na drogę pod wiaduktem wywołał wielki szok i zgromadził tłum zaniepokojonych świadków. Po upadku z tej przerażającej wysokości, pojazd dachował.

Kierujący samochodem 29-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Jak donosiła rzeczniczka żyrardowskiej policji w rozmowie z Polską Agencją Prasową, przyczyny tego tragicznego wypadku są na razie nieznane. Śledczy oraz biegli są w trakcie badania okoliczności tego dramatycznego zdarzenia, które zostawiło głęboki ślad w lokalnej społeczności.

Lokalne służby ratunkowe, które zareagowały natychmiast po zdarzeniu, wciąż są na miejscu, zarówno pomagając w odzyskaniu pełnej drożności drogi, jak i wspierając śledztwo w ustalaniu szczegółów tego zdarzenia.

W wyniku wypadku ruch drogowy w okolicy wiaduktu został na jakiś czas zablokowany. Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności oraz dostosowanie prędkości do warunków ruchu, aby zapobiec dalszym tragediom.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]