Przewoźnik ogranicza część połączeń. Powodem koronawirus

Spółka Polonus poinformowała na swojej stronie internetowej, że w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, zdecydowała się zawiesić część swoich połączeń dalekobieżnych. Wsród nich są trasy z Warszawy.

Fot. Pixabay

Polonus przekazał informację, że ze względu na zagrożeniem koronawirusem, od 2 listopada część połączeń międzykrajowych będzie odwołana. Spółka monitoruje sytuacje pandemiczną i jak tylko się poprawi, kursy będą wykonywane zgodnie z poprzednim rozkładem jazdy. Dokładnie informacje zarząd ma przekazywać na bieżąco w mediach społecznościowych i na stronie internetowej.

Wśród odwołanych kursów są połączenia z i do Warszawy. Nie pojedziemy m.in do Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Krynicy Zdrój, Grudziądzu, Olsztyna, Ostrołęki czy Giżycka. Dokładna informacja o odwołanych połączeniach znajduje się na stronie internetowej przewoźnika.

Jak dodaje Polonus, każdy kto wcześniej kupił bilet na połączenie, które nie zostanie zrealizowane, będzie miał zwrot w wysokości 100% ceny biletu. W związku z pandemią koronawirusa w autokarach może być zajęte 50% miejsc siedzących. Ponadto, wszyscy pasażerowie mają obowiązek zasłaniania ust i nosa w czasie podróży. Jak zapewnia spółka, pojazdy są stale dezynfekowane.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c