Przewoźnik zawiesza połączenia lotnicze z Warszawy. Tam już nie polecimy

Zła wiadomość dla lubiących podróże. Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła, że zmniejsza ilość połączeń lotniczych z naszego kraju, w tym z Warszawy. Gdzie już nie polecimy?

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Dopiero co, bo z początkiem września wystartowały nowe połączenia lini lotniczych WizzAir, a już przewoźnik ogłosił, że część z nich zniknie. Jak podaje portal rynek-lotniczy.pl, w związku z zamknięciem granic Węgier od 1 września, przewoźnik zdecydował się na redukcję połączeń. Przypomnijmy, na teren Węgier można wjechać tylko w uzasadnionych, istotnych przypadkach. Na miejscu natomiast trzeba przejść kwarantannę.

I właśnie dlatego Wizz Air zdecydował się zawiesić część lotów, jednak, jak się okazuje, nie tylko do Węgier. Od października oprócz Budapesztu,  nie będzie można polecieć również z Warszawy do Wiednia. Również nie będzie połączeń Kraków -Tromso, Gdańsk – Larnaka, Katowice – Katania, Poznań – Kutaisi czy z Szczecin -Lwów.

Wszystko ze względu na zmniejszone zainteresowanie podróżowaniem ze względu na koronawirusa i  wprowadzane obostrzenia. Póki co nie wiadomo, kiedy wrócą zawieszone połączenia lotnicze, jednak nie powinno to nastąpić wcześniej niż wiosną 2022 roku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c