„Przewrócili go, bili i kopali po całym ciele”. Brutalny napad na Bemowie

Kilkanaście minut od zgłoszenia wystarczyło policjantom z Bemowa, aby zatrzymać mężczyzn podejrzanych o rozbój. Z ustaleń wynika, że sprawcy, podczas spożywania alkoholu, w pewnej chwili rzucili się na pokrzywdzonego. Przewrócili go, bili i kopali po całym ciele, a następnie ukradli telefon komórkowy i pieniądze powodując łączne straty w wysokości ok. 1200 złotych.

Fot. KSP

Fot. KSP

Po godzinie 23 policjanci z Bemowa zostali zaalarmowani o tym, że doszło do rozboju. Na miejscu okazało się, że dwóch sprawców, podczas spożywania alkoholu, zaatakowało pokrzywdzonego. Przewrócili go, następnie bili i kopali po całym ciele. Następnie napastnicy zabrali mu telefon komórkowy i pieniądze w wysokości ok. 1200 złotych po czym uciekli. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za sprawcami. Mając dobre rozpoznanie, dosłownie kilkanaście minut po zdarzeniu spostrzegli dwóch mężczyzn, których wizerunek odpowiadał rysopisowi sprawców. W trakcie kontroli osobistej, policjanci odzyskali telefon komórkowy i część pieniędzy utraconych w wyniku przestępstwa.

Sebastian M. i Kamil W. zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Badanie alkomatem wskazało, że mężczyźni mają około promil alkoholu w organizmie. Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego przedstawili podejrzanym zarzut rozboju. Decyzją prokuratora, mężczyźni zostali objęci dozorem policyjnym. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 12 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c