Przez 25-minut walczyli o życie człowieka. Policjanci wykonali resuscytację

Policjanci z Góry Kalwarii przez niemal 25 minut prowadzili czynności reanimacyjne, dzięki którym w ręce ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oddali 46- latka z przywróconymi już czynnościami życiowymi.

Fot. Policja

Dzisiaj rano z polecenia oficera dyżurnego komisariatu w Górze Kalwarii, dwaj policjanci mł.asp. Andrzej Łepecki i sierż. szt. Adrian Chustecki udali się do jednego z domów, gdzie przytomność stracił mężczyzna.

Policjanci już kilka minut po zgłoszeniu byli pod wskazanym adresem. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Utracił przytomność i był na bezdechu. Funkcjonariusze na zmianę przez niemal 25 minut prowadzili resuscytację krążeniowo- oddechową. Na miejsce wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która przejęła od policjantów czynności ratownicze. Oddając go w ręce lekarza i ratowników u mężczyzny stwierdzono powrót czynności życiowych.

Mężczyzna trafił do jednego z warszawskich szpitali.

Dzielnicowy mł.asp. Andrzej Łepecki oraz policjant z zespołu patrolowo- interwencyjnego sierż.szt. Adrian Chustecki wykazali się wzorową postawą i profesjonalizmem.

Policyjne hasło „Pomagamy i chronimy” to nie tylko nasze motto, kierujemy się nim w naszej codziennej służbie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c