Przez śmierć córki wycofała się z życia muzycznego. Jest szansa na powrót!

Ewa Bem, po tym, jak zmierzyła się z ciosem w postaci śmierci swojej córki, całkowicie wycofała się z życia publicznego. Jak się okazuje, pojawiła się szansa na to, że fani muzycznych dokonań Ewy Bem będą mieli okazję ponownie ją usłyszeć.

fot. Wikipedia

Ewa Bem przez dłuższy czas była nieobecna w życiu publicznym. Wszystko przez śmierć córki, do której doszło 5 lat temu w wyniku zmagania się z glejakiem. Dla artystki był to duży cios.

Piosenkarka pojawiła się na antenie Radia Jazz, udzielając poruszającego wywiadu, w którym podzieliła się swoją rodzinną tragedią.

Pierwsza dama polskiego jazzu ogłosiła 2 lata temu koniec kariery. Nie nagrywała już płyt, zrezygnowała ze spotkaniami z fanami, nie udzielała żadnych wywiadów.

W Radiu Jazz udzieliła pierwszego wywiadu po 2 latach braku aktywności. Jak podkreśliła, po śmierci córki „odeszła razem z nią, udając, że żyje”.

W udzielonym wywiadzie, Ewa Bem przyznała, że odczuwa potrzebę kontaktu z publicznością, toteż jest duża szansa, że znów wystąpi przed publicznością z nowym dorobkiem muzycznym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c