Przyjaciółka Piotra Machalicy o jego ostatnich dniach życia: „Spodziewałam się takiej wiadomości”

Wokalistka Magda Umer, w rozmowie z TVN24 skomentowała śmierć swojego przyjaciela, Piotra Machalicy. Opowiedziała o jego ostatnich dniach, kiedy walczył o swoje życia i dodała, że spodziewała się takiej wiadomości. 

By Sławek – Machalica Piotr 2, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3019656

W poniedziałek całą Polskę obiegła bardzo smutna informacja o śmierci wybitnego aktora filmowego i telewizyjnego, Piotra Machalicy. Jak się okazało, mężczyzna w ostatnim czasie zmagał się z powikłaniami po zakażeniu koronawirusem. Trafił do szpitala, gdzie pozostawał w śpiączce farmakologicznej i walczył o życie. Walkę przegrał w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Magda Umer gościła w programie „Fakty po Faktach”, w którym przekazała jak wyglądały ostatnie dni jej przyjaciela. Przyznała, ze lekarze od ponad tygodnia walczyli o jego zdrowie. Zapytana została czy spodziewała się tak tragicznego obrotu spraw. Przyznała, że brała pod uwagę, że tak to się skończy.  Wyjaśniła również, że od jakiegoś czasu aktor zmagał się z problemami zdrowotnymi, ale pomimo to żył pełnią życia. Zauważyła, że przez ostatnie miesiące był nieustająco szczęśliwy. Świadczy o tym chociażby ślub, który wziął jeszcze we wrześniu.

Piotr Machalica zmarł w wieku 65 lat. Przez wiele lat związany był z Och-Teatrem i Teatrem Powszechnym w Warszawie. Na jego koncie były również znakomite role filmowe, między innymi w „Dzień świra”, „Zabij mnie glino” czy „Dekalog IX”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c